ثبت نام | ورود به سیستم | نقشه سایت | تماس با ما
 انتخاب زبان
  نام كاربري:
      
  رمز عبور:
      
هنوز در سايت عضو نشده‌ايد؟

براي برقراری ارتباط با ما، لطفا نامه‌های خود را به آدرس الكترونيكی info@ghei.ac.ir ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌های شما پاسخ خواهيم داد.

درباره ما > معرفي موسسه
تاریخچه و چشم انداز
هیأت موسس آموزش عالی آزاد گفتگو با تجربه و سابقۀ 15 ساله در امر آموزش که موفق به ایجاد مرکز فرهنگی و آموزشی مهارتی خاص شده اند وارد عرصۀ آموزش عالی شده و چشم انداز موسسه ایجاد یک مجتمع آموزشی در زمینۀ ارائه کلیه خدمات آموزشی و پژوهشی تحصیلات تکمیلی و دوره های تخصصی و کاربردی  است. این مرکز با در اختیار داشتن فضای آموزشی معادل 1500 مترمربع در بهترین منطقه آموزشی و دارای امکانات آموزشی شامل 30 کلاس مجهز به امکانات صوتی و تصویری، سالن آزمون های بین المللی، کتابخانه، نمازخانه، بوفه، سالن کنفرانس مجهز به ویدئوپروژکتور، سایت اینترنتی و .... دارای مشاوره سیستم آموزشی پویا بین فعالین آموزشی به بهترین نحو شناخته شده است .
موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با توجه به چشم انداز و مأموریت در نظر گرفته شده در جهت ارائه خدمات آموزشی به تفکیک دپارتمان های ذیل فعالیت می نماید:
1-     دپارتمان زبان های خارجی
2-     دپارتمان مدیریت
3-     دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
4-     دپارتمان علمی کاربردی
5-     دپارتمان فراگیر پیام نور
6-     دپارتمان دوره های آمادگی تحصیلات تکمیلی
7-     دپارتمان انتشارات و مکاتبه ای
8-     دپارتمان اموربین الملل و آزمون ها
9-     دپارتمان آموزش های برون سازمانی
10-دپارتمان آموزش های الکترونیکی
 
1-     دپارتمان زبان های خارجی
با توجه به رسالت موسسه بر گسترش آموزش های کاربردی و تخصصی، در این دپارتمان سعی شده است با ارائه دوره های مورد نیاز بازار کار گام موثری در جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل برداشته باشد، لذا این دوره ها در گروه های آموزشی انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی و عربی طراحی شده است که در گرایش های بازرگانی، مکالمه تخصصی، آمادگی آزمون های بین المللی و ... انجام شده است. در ضمن با ارائه مدرک مورد تأیید وزارت علوم با قابلیت ترجمه جهت رسمی ارائه به دانشگاه های بین المللی نیز فراهم شده است.
 
2-     دپارتمان مدیریت
از آنجائیکه نقش مدیریت علمی در بازار کار امری اجتناب ناپذیر است، دپارتمان مدیریت موسسه با ایجاد گروه MBA ، دوره های کوتاه مدت و کارگاه های مدیریت ، تلاش نموده است که کارشناسان و مدیران مشاغل گوناگون را با این دوره ها آشنا و بستر لازم را جهت برگزاری آنها در محل کسب و کار بصورت گروهی و هم چنین بصورت انفرادی در محل موسسه ایجاد نماید. این دوره ها در گرایش های استراتژیک، بازاریابی، بانکداری، بیمه، کارآفرینی، منابع انسانی، فناوری اطلاعات، مالی، خدمات شهری، ورزش و ... برگزار می گردد.
 
3-     دپارتمان فناوری اطلاعات وارتباطات
با گسترش روز افزون علوم IT در کلیه امور زندگی و کار همچنین نیاز همراهی در جهت دولت الکترونیک این دپارتمان سعی نموده است در گروه های IT ، فنی و مهندسی و مخابرات به صورت دوره های کوتاه مدت و یک ساله نیاز های صنعت و خدمات را برطرف نماید. لذا دوره های Microsoft ،Cisco  ، Comptia ، Autodesk ، Adobe در این دپارتمان ارائه می گردد.
 
4-     دپارتمان علمی کاربردی
با توجه به نوپابودن  دوره های تک پودمان موسسه تلاش نموده است با طراحی دوره های علمی کاربردی مانند دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی و دوره مدیریت باشگاه داری حرفه ای گام بلندی در طراحی و اجرای دوره های کاملاً کاربردی که در راستای اهداف ایجاد دانشگاه علمی کاربری بوده است بردارد.
در ضمن با پیگیری های موسسه و با توافق وزارت علوم و دانشگاه درصدد برگزاری دوره های پودمانی نیز می باشد.
 
5-     دپارتمان فراگیر پیام نور
با توجه به سیاست های دولت در بخش گسترش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور و جذب دانشپذیر و افزایش رشته های مختلف در این دانشگاه، دپارتمان فراگیر پیام نور موسسه تلاش نموده است دور های آمادگی فراگیر پیام نور کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد را با استفاده از اساتید مجرب به نحو مطلوب برگزار نماید و همچنین با برگزاری دوره های تقویتی جهت سطوح بالا خدمات متنوعی را به دانشپذیران ارائه نماید.
 
6-     دپارتمان دوره های آمادگی تحصیلات تکمیلی
با توجه به رسالت این دپارتمان در جهت ارائه خدمات نوین در آمادگی افراد علاقمند به تحصیلات تکمیلی در دو گروه طبقه بندی شده است؛ گروه سراسری و آزاد که شامل دوره ای آمادگی کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که سعی شده است با بکارگیری اساتید با تجربه و به روز و مشاورین تحصیلی زبده در کنار امکانات پیشرفته موسسه آمار قبولی خود را در این آزمون ها بالا برده و رکوردهای تازه ای به دست آورد.
 
7-     دپارتمان انتشارات و مکاتبه ای و تست
با توجه ایجاد این دپارتمان تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت نشر کتب و اهداف موسسه در چهار گروه نشر کتب آزمون های تحصیلات تکمیلی، مدیریت فناوری اطلاعات و زبان های خارجی جهت دانشپذیران خود و سایر علاقمندان به ارتقاء سطح علمی، گام بلندی برداشته است. درضمن، در کنار فعالیت این دپارتمان جهت ارائه خدمات آموزشی، به علاقمندان در شهرستان ها و کسانی که به صورت حضوری نمی توانند در دوره ها شرکت نمایندبه صورت مکاتبه ای بسته های آموزشی تست ارسال می گردد.
همچنین آزمون های نکته و تست تحصیلات تکمیلی نیز به صورت منظم برگزار می گردد.
 
8-     دپارتمان امور بین الملل و آزمون ها
جهت ایجاد بستر مناسب برای ارتباط دانشپذیران با سایر موسسات آموزش عالی در خارج از کشور این دپارتمان سعی نموده است با عقد تفاهم نامه کاری در زمینه برگزاری کارگاه ها،همایش ها و دوره های مشترک ارتباط دانشپذیران را با این مراکز گسترش دهدو تبادل سیستم آموزشی نماید. و همچنین با عقد قرارداد با مراکز برگزاری آزمون های بین المللی در رشته های زبان های خارجی، مدیریت و فناوری اطلاعات جهت دانشپذیران امکان برگزاری آزمون در داخل کشور را فراهم سازد.
 
9-     دپارتمان آموزش های برون سازمانی
در این دپارتمان جهت برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی جهت کارکنان و مدیران شرکت ها و ارگانها به صورت تفاهم نامه و قراردادهای آموزشی خدمات ویژه ای ارائه می گردد؛ که به صورت گروهی و انفرادی در مکان سازمان و یا در موسسه با تخفیف های ویژه فراهم سازد.
در ضمن سیستم های آموزشی متنوع از جمله جزوات و آزمون های سراسری برای سایر موسسات آموزشی عالی آزاد در سایر استان ها فراهم شده است که به عنوان موسسات همکار بتوانند جهت علاقمندان به استفاده از منابع و بسته های آموزشی و نکته تست را جهت آنها در محل استان سکونتشان فراهم سازد.
 
10- دپارتمان آموزش های الکترونیکی
با توجه به گسترش آموزش های مجازی و از راه دور در این دپارتمان در گروه های ICT و مدیریت، زبان های خارجی و تحصیلات تکمیلی امکان آموزش مجازی را فراهم سازد.
اولین محصول LMS موسسه که با نام تجاری سما (سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی) به بازار آمده است ICDL Ver5.0 می باشد که شامل Win 7 وOffice 2007 می باشد. قابل ارائه به شرکت ها که امکان اعزام پرسنل به محل موسسه را ندارند ایجاد شده است و این دپارتمان توانایی طراحی محتوای سفارشی از گروه های تعریف شده برای شرکت ها و ارگان ها می باشد.
 
در نهایت هدف از گسترش و توسعه دپارتمان های ذکر شده ایجاد محیطی ماندگار و پشتیبانی آموزشی برای پیشرفت علمی _ مهارتی جامعه می باشد. امیدواریم با فراهم کردن محیطی رقابتی و پویا رضایت کامل داوطلبین را فراهم آوریم.