سوالات متداول

سوالات متداول

گفتگو چند سال است که فعالیت می نماید و در چه زمینه هایی ؟

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه های زبان های خارجه، مدیریت، معماری و فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نموده و از آنجا که همواره هدف موسسه ارائه خدمات با بهترین کیفیت بوده است، روز به روز در حال گسترش و توسعه دوره های کاربردی، متنوع و پر طرفدار با تکیه بر مهارت محوری می باشد تا علاقمندان به رشته های مرتبط با زمینه های فوق، بتوانند در دوره مد نظر خود با توجه به اهداف خود شرکت نمایند.

مرکز آموزشی شما با چه مجوزی فعالیت می کند؟

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو زیر نظر وزارت علوم و دانشگاه علمی و کاربردی فعالیت می نماید.

نحوه ی دریافت گواهی نامه گفتگو به چه صورت است؟

کلیه افرادی که در دوره های عالی آزاد موسسه شرکت نمایند پس از پایان دوره، گواهینامه با تاییدیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه علمی و کاربردی با قابلیت ترجمه رسمی را دریافت می نمایند. قابل ذکر است که برای علاقه مندان به دریافت مدارک بین المللی نیز دوره های متنوع زیادی ارائه می گردد.

مدارک گفتگو به چه شکل قابل ترجمه اند؟

مدارک با تاییدیه وزارت علوم و دانشگاه علمی و کاربردی قابلیت ترجمه رسمی برای ارائه به هر ارگان و سازمانی در  سایر کشور ها را دارا می باشد.

گواهی نامه ی گفتگو چه مزیتی نسبت به دیگر گواهی نامه ها دارد؟

گواهینامه گفتگو ممهور به تائید وزارت علوم بوده و این بدان معنی است که بزرگترین سازمان بانی دانش در کشور آنرا تائید می نماید. و پس از ترجمه در برخی دانشگاه های خارجی دیده شده است که بعنوان دروس پاس شده می توان از آن استفاده کرد.

 آيا امكان ثبت‌نام و آموزش به‌صورت غير حضوري وجود دارد؟

بلی، در سایت موسسه گزینه ای با عنوان ثبت نام آنلاین قرار داده شده است.

مدرک داخلی گفتگو در چه شرایطی به فرد اعطا می شود ؟

در صورت شرکت در دوره ها، سمینارها، کارگاهها و ... می توانید مدرک داخلی گفتگو را دریافت نمایید.

ارزشیابی مدرسین در گفتگو چگونه انجام می شود ؟

 ارزشیابی اساتید در موسسه بصورت کتبی یا آنلاین از دانشپذیران، بصورت شفاهی حضوری یا تلفنی و همچنین حضور و مشاهده ارزیابی کنندگان موسسه در کلاسها صورت می گیرد.

آیا گفتگو لابراتوار دارد ؟

بلی- موسسه گفتگو مجهز به چندین لابراتوار دارای کامپیوتر و سایر ملزومات آن، ویدئو پروژکتور، LED و ... می باشد.

دوره ها معمولا در چه ساعات و زمان هایی از هفته برگزار می گردند ؟

به علت فراهم آوردن شرایطی مناسب برای همه علاقمندان به شرکت در دوره ها، دوره ها هم در طول هفته و هم در پایان هفته، هم در صبح و هم در بعد از ظهر ارائه می گردند.

آیا امکان برگزاری دوره در خارج از گفتگو برای سازمان ها وجود دارد ؟ چگونه ؟

بلی، موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با کادر علمی قوی و حرفه ای با استفاده از برترین اساتید هیئت علمی دانشگاههای دولتی و دقت و سخت گیری کافی در جذب مدرسین، بهترین و با کیفیت ترین خدمات آموزشی را برای همه موسسات ،ارگانها، سازمانها و شرکتها اعم از دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و ... با قیمتی مناسب فراهم می آورد. لازم به ذکر است این دوره ها بنا به درخواست متقاضیان در محل موسسه و یا سازمان مورد نظر برگزار خواهند شد.

آیا امکان برگزاری دوره ای خارج از لیست دوره های گفتگو به صورت اختصاصی وجود دارد ؟

چنانچه دوره مد نظر مرتبط با زمینه های فعالیت موسسه یعنی زبانهای خارجه، مدیریت، معماری و فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد، بلی، امکان برگزاری هر نوع دوره ای وجود دارد.

جهت ثبت نام در دوره چه مدارکی لازم است و به چه نحوی باید ثبت نام نمود ؟

کپی کارت ملی - دو قطعه عکس 4*3- کپی شناسنامه - تکمیل فرم ثبت نام- - رزومه و کپی آخرین مدرک تحصیلی ( برای رشته های مدیریت)

نحوه اطلاع رسانی برای شروع دوره ، تغییر در دوره و سایر موارد مربوط به دوره چگونه است ؟

تقویم آموزشی بر روی سایت موجود است- همچنین اطلاعات لازم بر روی برد موسسه نیز قرارداده می شود- به علاوه در صورت هماهنگی قبلی تماس تلفنی نیز گرفته خواهد شد.

مدرسین گفتگو چه کسانی هستند؟

مدرسین گفتگو از برترین اساتید هیئت علمی دانشگاههای دولتی و یا سایر اساتید با مدارج علمی بالا و مدارک و گواهینامه های بین المللی می باشند که دعوت موسسه گفتگو را پذیرفته و با ما در حال همکاری هستند. سایر متقاضیان تدریس در گفتگو باید دارای رزومه ای قوی و تحصیلات عالی وسابقه تدریس حداقل 5 ساله باشند و در مصاحبه های حضوری نیز قبول گردند.

مشتریان  گفتگو چه کسانی هستند ؟

حضور کلیه علاقه مندان به دوره های مذکور اعم از مدیران ارشد و عالی رتبه جهت دوره های DBA  و MBA و یا سایر دوره ها، پزشکان، مهندسان، کارمندان، صنعت گران و کلیه افراد از هر صنف و حوزه کسب و کاری باعث افتخار موسسه گفتگو بوده و خواهد بود.

نحوه پرداخت شهریه در گفتگو به چه نحوی است ؟

با توجه به نوع دوره و میزان شهریه به صوررت نقدی و یا اقساط می باشد.

آيا به دانشپذيران تخفيف داده مي‌شود؟

بلی، با توجه به زمان ثبت نام و نوع دوره- همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد و پیام نور نیز از تخفیف برخوردار می باشند.

 

باز هم سوال دارید؟!

 با ما تماس بگیرید : 42519- 021

 

۰۳:۴۰ - ۹۸/۰۷/۲۳
۰۸:۳۹ - ۹۶/۱۲/۱۷

gsgsd