آمادگی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

آمادگی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

ثبت نام فراگیر پیام نور - آمادگی کنکور کارشناسی ارشد

 

ثبت نام دوره های آمادگی کنکور ارشد پیام نور: 

با توجه به سیاست های دولت در بخش گسترش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور و جذب دانشپذیر و افزایش رشته های مختلف در این دانشگاه، دپارتمان فراگیر پیام نور موسسه تلاش نموده است کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد  فراگیر پیام نور و کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد سایر دانشگاههای دولتی و آزاد را با استفاده از اساتید مجرب به نحو مطلوب  برگزار و همچنین با دوره های تقویتی جهت سطوح بالا خدمات متنوعی را به دانشپذیران ارائه نماید. همچنین در زمینه دوره های تقویتی ترم های بالای پیام نور نیز موسسه خدمات حرفه ای خود را ارائه می نماید.

َ دوره های فراگیر پیام نور

دانشگاه پیام نور از دو طریق اقدام به پذیرش دانشجو می نماید .

آزمون سراسری

 

دوره های فراگیر پیام نور به این صورت است :

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با سابقه ی طولانی مدت در برگزاری کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و با بالاترین آمار قبولی در آزمون ها اقدام به برگزاری کلاس آمادگی کنکور کارشناسی ارشدفراگیر پیام نور با بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاه پیام نور و اساتید بین المللی به صورت کاملا تخصصی   می نماید دانش پذیران و دانشجویان برای ورود به دوره های کارشناسی ارشد با گذراندن یک ترم 8 الی 10 واحد درسی و با تدریس اساتید نمونه و برجسته موسسه آموزش عالی گفتگو که از مجرب ترین اساتید پیام نور میباشند صورت می پذیرد .دانش پذیران بعد از قرار گرفتن دفترچه آزمون در سایت سازمان سنجش ثبت نام اینترنتی خود را انجام می دهند و پس از اتمام کلاس ها برای آزمون فراگیر پیام نور شرکت    می نمایند این آزمون نمره منفی ندارد و نمره قبولی دانش پذیران برای هر  آزمون فراگیر بسته به واحد های درسی ارائه شده . نمره قبولی برخی از دروس را باید بالای 12 شوند و برخی از دروس را بالای 14 که بعد از گذراندن این مرحله و قبولی در آزمون این واحد های گذرانده شده جز ترم یک دانشگاهشان محسوب میشود و دانشپذیر از ترم 2 شروع به تحصیل در دانشگاه پیام نور می کند . 

 

 

مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور :

  • انتخاب آزاد رشته ی تحصیلی بدون محدودیت 
  • مطالعه منابع کمتر نسبت به منابع کنکور 
  • امکان تحصیل همراه با اشتغال یا خدمت سربازی 
  • صدور معافیت تحصیلی همزمان در فراگیر پیام نور و دانشگاههای دیگر 
  • دریافت مدرک معتبر از دانشگاه پیام نور
  • هزینه تحصیل پائین نسبت به سایر دانشگاهها پذیرش دانشجو به صورت مجازی و الکترونیکی در مقطع کارشناسی ارشد
  • اجباری نبودن حضور در کلاسها ی تئوری و امکان تحصیل شاغلین 
  • بیشترین آمار قبولی در دوره های دکتری به دلیل کیفیت بالای محتوای درسی و کیفیت یادگیری دانشجویان 

 

1. پذيرش از طريق آزمون سراسري

آموزش دانشجوياني كه از طريق آزمون سراسري وارد دانشگاه مي‌شوند مبتني بر رسانه‌هاي مختلفي مي‌باشد كه مهتمرين آن‌ها كتاب‌هاي خودآموز است. اين دانشجويان مي‌توانند در هر نيم‌سال به صورت اختياري از كلاس‌هاي حضوري نيز استفاده نمايند. دوره تحصيلي اين دسته از دانشجويان وابسته به پيشرفت و ميزان يادگيري ايشان حداكثر 20 نيم‌سال است. هر سال تحصيلي در ايران شامل دو نيم‌سال (پاييز و بهار) به مدت 18 هفته است (16 تا 17 جلسه به آموزش و دو جلسه هم به برگزاري آزمون اختصاص دارد). روش آموزش در دانشگاه پيام نور واحدي ترمي است كه ساعت رفع اشكال متناسب با منبع درسي و رشته علمي تعيين مي‌شود.

 

2. پذيرش از طريق دوره هاي فراگير

در سال 1372 دانشگاه پيام نور براي اولين بار از طريق برگزاري دوره‌‌هاي فراگير براي مقطع تحصيلي كارشناسي دانشجو پذيرفته است. اما در حال حاضر اين دوره را براي مقطع تحصيلي كارشناسي ارشد نيز برگزار مي‌كند. اين دوره‌ها انعطاف پذيرترين دوره‌هايي هستند كه تا كنون در كشور ارائه شده‌اند. متقاضيان شركت در دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد بايد دانشجوي سال آخر كارشناسي و يا داراي مدرك تحصيلي كارشناسي باشند. متقضيان بهره‌مندي از دوره‌هاي مزبور در آزمون پايان نيم‌سال اول به عنوان دانشپذير شركت كرده و در صورت موفقيت و قرار گرفتن در ظرفيت پذيرش اعلام شده به عنوان دانشجوي دانشگاه پيام نور‌ شناخته مي‌شوند. دانشجويان دانشگاه در هر دوشيوه پذيرش فراگير و آزمون سراسري شهريه يكساني را متناسب با دوره تحصيلي خود پرداخت مي‌كنند.

 

 

لیست رشته های برگزاری:

 علوم انسانی

علوم پایه

فنی و مهندسی

هنر

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با گفتگو تماس بگیرید: 42519-021

۱۰:۴۸ - ۹۸/۰۶/۲۸