دپارتمان زبان فرانسه Français

دپارتمان زبان فرانسه  Français

 

 

 

زبان شیرین فرانسه


 زبان فرانسه توسط بیش از 200 میلیون نفر در سراسر دنیا صحبت می شود و بعد از زبان انگلیسی , زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میگردد ، از این رو آموزش زبان فرانسه در تمامی دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

فرانسه مهد هنر و ادبیات غنی میباشد که شهره خاصی در بین جهانیان دارد. با توجه به اینکه زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میشود , میتوان گفت دانش زبان فرانسه میتواند ایجاد درآمدزایی خوبی برای جویندگان شغل به حساب آید. صحبت به زبان فرانسوی در بسیاری از نقاط اصلی جهان از جمله کانادا , سوییس , بلژیک , شمال آفریقا و …. رایج است. همچنین کشور فرانسه به دلیل جاذبه های توریستی گردشگری بسیار , بستر خوبی برای سفر و گسترش صنعت توریست میباشد, از این رو به عنوان اولین کشور توریستی دنیا شناخته شده است .

 

از دیگر دلایل یادگیری و اهمیت زبان فرانسه میتوان به امکان تحصیل در مقاطع تحصیلی عالی در دانشگاه های مطرح فرانسه نام برد که جاذبه های پذیرش بسیاری را برای اکثر دانشجویان جهان دارد. 

 

همچنین ضروری است که بدانید آزمون های متفاوتی از جمله DELF , DALF , TCF , TEF , …  توسط سفارات فرانسوی زبان نیز برگزار میشود که این مدارک آزمونی جهت مهاجرت و همچنین اخذ ویزای تحصیلی امری مهم و ضروری محسوب میشود .

 

 

آموزش عالی گفتگو ، با استفاده از اساتید با سابقه ، Native ، با تجربه و اساتید دانشگاهی در زمینه آموزش زبان فرانسه این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل و با لحجه ی صحیح زبان فرانسه را فرا گیرند. همچنین دوره های آمادگی متفاوت آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی از جمله آزمون های DELF , DALF , TEF , TCF در موسسه ی گفتگو برگزار میگردد.

 

آزمون های زبان فرانسه همچون اغلب آزمون های کشور های اروپایی از 6 سطح A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 متشکل شده که به ترتیب از سطح پایه تا سطح پیشرفته دسته بندی شده است, جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود .

 

در عوض آزمون های دیگر فرانسه همچون TCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند و در صورت گذشتن تاریخ مدرک افراد میبایست دوباره در آزمون شرکت کنند. مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است.

 

 

 

شاید اصلا قصد مهاجرت نداشته باشید! دوره های تربیت مدرس زبان فرانسه مخصوص زبان آموزان "گفتگو" به صورت فشرده و کاملا کاربردی برگزار میگردد. در پایان دوره، علاوه براینکه مدرک تدریس با مهر تایید وزارت علوم و تحقیقات به شما اعطا خواهد شد که قابلیت ترجمه رسمی دارد، همچنین میتوانید به عنوان یک استاد توانمند زبان فرانسه، به تدریس در موسسات عالی و آموزشگاهی بپردازید.

 

  روش آموزش زبان فرانسه به سبک "گفتگو"


موسسه آموزش عالی گفتگو با سابقه ی تدریس 8 ساله در زمینه ی زبان فرانسه، به روانترین شیوه این زبان را با کتاب های  " Echo " که معتبر و مورد تایید وزارت آموزش فرانسه میباشد، تدریس می نماید.

 

 

پایه ی آموزشی موسسه، بر گفتار (Parler) و شنیدار (Écoute) میباشد، اما به دلیل گرامری بودن این زبان نمیتوان از آموزش های تخصصی گرامر ، چشم پوشی کرد.

به همین منظور، گرامرهای آموزشی، بیشتر در قالب جملات پرکاربرد، فیلم کوتاه و موسیقی، آموزش داده خواهد شد تا ملکه ی ذهن شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، کارشناسان ما در خدمت شما هستند 42519-021

 

۰۲:۱۳ - ۹۸/۰۷/۲۳