گرایش استراتژیک دوره مدیریت MBA

 گرایش استراتژیک دوره مدیریت MBA

 

 

 گرایش استراتژیک دوره مدیریت MBA


دوره مدیریت عالی کسب و کار یا به عبارتی MBA  ،در حدود ده سال است در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تدریس می‌شود واخیرا نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه گردیده است و شما با گذراندن این دوره در آموزش عالی گفتگو می‌توانید از گرایش‌های متعدد مدیریت عالی کسب و کار بهره مند شوید  

 

در واقع کارMBA همین است به شما به عنوان یک فرد عادی در هر زمینه و دانشی  این امکان را می‌ دهد تا عملکرد خود را با توجه به خلاء ها , نیازها, شکاف‌ها و کمبودهای بازار تنظیم نمایید و بر اساس دانش بدست آمده در آموزش عالی گفتگو در حوزه MBA و تاکتیک‌هایی که بازار و کسب و کار شما نیازمند آن است ،بهترین راه برای توسعه کسب و کار خود چه به صورت کارآفرینی یا استارتاپ را پیدا کنید و سهم خود را از بازار افزایش دهید.

 

مثال‌هایی ایرانی و خارجی از این دست بسیار هستند. مخاطبین این گرایش کلیه مدیران ارشد میانی سازمان‌ها بوده و همچنین برای ارتقای درک کارکنان سازمان از استراتژی و برنامه ریزی، دوره ای بسیار مفید به صورت گروهی برای پرسنل سازمان می‌باشد.

 

 8دلیل عالی برای تحصیل در رشته مدیریت MBA

  • پرورش مهارت‌های مدیریتی
  • دسترسی آزاد به یک شبکه ی کسب و کار
  • شانس بیشتر برای دریافت حقوق‌های بالاتر
  • آشنایی با افراد و ارتباطات جدید
  • راه اندازی یک کسب و کار با ایده‌های جدید و قابل اجرا
  • فراهم شدن فرصت‌های شغلی و مزیت‌های مربوط به آن شغل
  • تجربه ی مکان و فرهنگی جدید در حین تحصیل

 

 MBAمدیریت  تا حد کمی‌ به شما می‌ آموزد که در ایجاد یا توسعه یک کسب و کار چگونه اولین باشید، اما تا حد بسیاری به شما یاد می‌ دهد چگونه در کسب و کار خود و در بازار رقابتی بهترین باشید .

 

مدیریتMBA به شما آموزش مي دهد تا قادر به  اداره و راهبري موثر و کارآمد سازمان يا يک بخش تخصصي از آن نظير بخش‌هاي توليدي، بازاريابي و فروش، اطلاعات و مالي باشيد. بتوانيد در بخش تخصصي سازمان خود ايجاد تحول کنيد و يا بر اساس تخصص خود راه حل‌های مناسبی را به صورت مشاوره در اختيار بخش‌های مختلف يک سازمان بگذاريد .

 

مدیریت  MBAبه شما کمک مي کند با فراگيري تجارب علمي مديريت فرآيند تحول سازمان را طراحی، هدايت و رهبري کنيد.

 

مدیریت  MBA قصد دارد از خلاقيت و توانايی شما براي کارآفرينی و ايجاد فعاليت‌های جديد در درون سازمان استفاده کند و در نتيجه آن زمينه توسعه کسب و کار را فراهم آورد، رسيدن به توانايی لازم براي ارائه خدمات مشاوره ای و مطالعاتی در زمينه‌های مختلف به مديران سازمانها از جمله ديگر اهداف اين رشته است.

 

اگر به بازار کار MBA در ایران نگاهی بیندازیم ایران حداقل تا 10 سال آینده نیازمند متخصصین این رشته خواهد بود این پیش بینی با توجه به‌ تراکم زیاد مهاجرت فارغ التحصیلان این رشته از کشور برای کار یا ادامه تحصیل در خارج کشور و نیاز شدید سازمان‌های بزرگ و اقتصادی  و شرکت‌های دولتی و خصوصی که تعدادشان کم هم نیست بسیار با وسواس صورت گرفته است.

 

اما بازار کار MBA در خارج از کشور نیز از جایگاه مطلوبی برخوردار است و کشورهای آمریکا و کانادا در جذب متخصصین این رشته درنگ نمی‌ کنند ،ولی هزینه این دوره در خارج از کشور بسیار بالاست پس افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند‌ترجیحشان گذراندن این دوره در داخل کشور و در مراکز آموزش عالی می‌باشد.

 

از خاطر نبرید که بسیاری از دانشجویان این رشته از همان ابتدای تحصیل دعوت به کار می‌ شوند و در شرایط شفلی بسیار خوبی قرار می‌گیرند.

 

 اعطای گواهینامه معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دروس تدریسی دوره مدیریت عالی MBA گرایش استراتژیک


 , آموزش مدیریت مالی, بازاریابی, مدیریت کسب و کار, دوره مدیریت کسب و کار, کلاس مدیریت عالی کسب و کار, مدیریت مراکز خدمات درمانی,استراتژیک ,مدیریت, آموزش,مدیریت MBA, دوره مدیریت, کلاس مدیریت, مدرک مدیریت MBA, ارشد مدیریت, مدیریت استراتژیک, مدیریت بازاریابی, کلاس مدیریت, موسسه آموزشی مدیریت, بهترین موسسه مدیریت در تهران, مدیریت عالی, آموزش مدیریت عالی, MBA, mba, آموزش فشرده مدیریت, آموزش کوتاه مدت, مدرک مدیریت حرفه ای, مدرک مدیریت MBA, ام بی ای, کلاس مدیریت, کلاس مدیریت عالی, آموزش مدیریت استراتژیک ,آموزش بازاریابی ,دوره مدیریت بیمارستان ,مدیریت مالی , آموزش مدیریت مالی, بازاریابی, مدیریت کسب و کار, دوره مدیریت کسب و کار, کلاس مدیریت عالی کسب و کار, مدیریت مراکز خدمات درمانی,استراتژیک ,مدیریت, آموزش,

با کارشناسان ما تماس بگیرید 42519-021

۰۲:۴۲ - ۹۸/۰۷/۲۳