دوره زبان انگلیسی (unique)

ترمیک تخصصی

 

 

دوره فشرده زبان انگلیسی

 

ترمیک تخصصی زبان از پایه تا پیشرفته (unique)

 

 

 

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو به عنوان پیشرو و بنیان‌گذار سیستم آموزشی Unique  افتخار دارد تا نوید دهنده فراگیری هر 4 مهارت تخصصی زبان انگلیسی به تمامی متقاضیانی باشد که تجربیات خوبی از دوره‌های آموزشی خود تا به امروزه نداشته و شاید از یادگیری این زبان نیز منصرف شده باشند .

 

دوره ترمیک تخصصی فشرده زبان انگلیسی با بروز‌ترین متد تدریس بر پایه کتاب‌های AMERICAN ENGLISH FILE  در 5 سطح پایه تا پیشرفته ارائه میگردد و تمرکز این دوره بر روی هر 4 مهارت زبان انگلیسی می‌باشد که البته هدف اصلی این دوره تمرکز بیشتری بر محوریت مکالمه دارد.

 

 

 

 

سطح یک AMERICAN ENGLISH FILE :

متقاضیان زبان انگلیسی با گذراندن دروس این کتاب از سطح elementary  به سطح Pre- Intermediate خواهند رسید که زبان‌آموز کتاب این دوره را در مدت زمان 90 ساعت آموزشی در 2 ترم 45 ساعت به اتمام می‌رسانند.

 

 

سطح دو AMERICAN ENGLISH FILE :

متقاضیان زبان انگلیسی با گذراندن دروس این کتاب از سطح Pre- Intermediate  به سطح intermediate  خواهند رسید که زبان‌آموز کتاب این دوره را در مدت زمان 90 ساعت آموزشی در 2 ترم 45 ساعت به اتمام می‌رسانند.

 

 

سطح سه  AMERICAN ENGLISH FILE:

متقاضیان زبان انگلیسی با گذراندن دروس این کتاب از سطح  Intermediate به سطح upper intermediate می رسند. این دوره شامل 90 ساعت آموزشی می‌باشد که زبان‌آموز کتاب این دوره را در مدت زمان 90 ساعت آموزشی در 2 ترم 45 ساعته به اتمام می‌رسانند.

 

 

سطح چهارم AMERICAN ENGLISH FILE :

متقاضیان زبان انگلیسی با گذراندن دروس این کتاب از سطح   upper intermediate به Advance زبان انگلیسی خواهند رسید. این دوره 90 ساعت آموزشی است که طی 1 ترم برگزار می‌شود که زبان‌آموزان این کتاب را در مدت زمان 90 ساعت آموزشی در 1 ترم 90 ساعته به اتمام می‌رسانند.

 

 

سطح پنجم AMERICAN ENGLISH FILE

این دوره سطح پیشرفته زبان انگلیسی است که این دوره 90 ساعت آموزشی است که طی 1 ترم برگزار می‌شود که زبان‌آموزان این کتاب را در 1 ترم 90 ساعته به اتمام می‌رسانند و با پشت سر گذاشتن این دوره،دانشپذیر مدرک پایان دوره معتبر موسسه را دریافت می‌ نماید.

 

 

 

لازم به ذکر می‌باشد تمامی زبان‌آموزان می‌توانند در طول مدت گذراندن این دوره (unique) در کلیه دوره‌های آمادگی آزمون‌های داخلی و بین‌المللی شرکت کرده و مهارت‌های لازم را کسب و به آمادگی کامل برسند.

 

 

چرا UNIQUE؟!

 

دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی گوناگونی برای آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته وجود دارد که از سوی آموزشگاه‌های زبان انگلیسی, وب‌سایت های آنلاین و استادهای خصوصی در منزل و آموزشگاه‌ها پیشنهاد می‌شود.

 

تمامی این دوره‌ها برتری‌ها و کاستی‌های خود را دارند اما به جرات می‌توان گفت دوره unique  نقطه عطفی در امر آموزش زبان انگلیسی به صورت دوره ترمیک کاملا تخصصی و حرفه یی می باشد .

 

 

 

وجود دوره‌­های طولانی مدت زبان انگلیسی که با وجود سطح بندی‌های مختلف گاهاً 3 تا 4 سال برای رسیدن به سطح پیشرفته زمان می­برد و پس از گذشت مدتی حالت فرسایشی پیدا می کند، کارشناسان علمی موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو  را بر آن داشتند تا با بررسی منابع جدید آموزش زبان، بهترین و جدیدترین کتاب آموزش ترمیک تخصصی زبان انگلیسی با نام  AMERICAN ENGLISH FILE به عنوان منبع اصلی دوره ­های unique را انتخاب کنند.

 

 

 

دوره­ های unique یا ترمیک تخصصی فشرده زبان انگلیسی، بر اساس کتاب­ های AMERICAN ENGLISH FILE   طراحی شده که پر فروش ترین کتب آموزش زبان در خاور میانه و از انتشارات Oxford University Press  می­باشد.

 

دانش­پذیران در دوره ترمیک تخصصی فشرده زبان انگلیسی ،همه مهارت­ ها تا سطح عالی فرا می گیرند به سطح (C1) ارتقا پیدا می‌کنند. مزیت اصلی و بارز این دوره استفاده از کتب جانبی از قبیل  Oxford Word Skills, Common mistake in English و ... بهینه کردن هرچه تمام‌تر این دوره می‌باشد.

 

 

دوره ترمیک فشرده زبان انگلیسی سریعترین متد آموزش زبان انگلیسی می­باشد که سطح زبان دانش پذیر در کوتاهترین زمان از مبتدی به  پیشرفته ارتقاء میدهد.

 

دانش­پذیران در دوره ترمیک فشرده زبان انگلیسی)unique(با صرف کمترین زمان و حداقل هزینه به سطح عالی در هر 4 مهارت تخصصی زبان می­رسند.

 

هزینه ی پرداختی در دوره های UNIQUE در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد که به صورت ترم به ترم از دانشپذیران دریافت میگردد.

 

با کارشناسان ما تماس بگیرید 42519-021

۰۲:۲۴ - ۹۸/۰۷/۲۳