مکالمه فشرده JUMPING

مکالمه فشرده JUMPING

مکالمه فشرده زبان انگلیسی

 

مکالمه فشرده زبان انگلیسی

 

موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو با ده سال سابقه ی اجرایی در دوره های تخصصی در راستای اهداف توسعه موسسه و با توجه به توانمندی هایی که این مرکز و دوره های زبان انگلیسی دارا می باشد ,سیستم آموزشی نوینی را در زمینه آموزش بحث آزاد Free Discussion)( با به روزترین متد جهانی بر پایه تلفیقی از گفتار , شنیدار و درک مطلب بر محوریت مکالمات روزمره و تخصصی با نام Jumping پایه گذاری کرده است .

 

موسسه آموزش عالی گفتگو با توجه به اهمیت مهارت خواندن در ارتقا سطح یادگیری دانش زبان انگلیسی از مجموعه گسترده کتب National Geographic Learning   بهره برده است .

 

ساختار کلی این مجموعه شامل پنج جلد کتاب آکادمیک  Active Reading , که دارای یک ساختار منسجم و کاربردی می باشد .تمرین های هر کتاب با موضوع متن آن ارتباط مستقیم دارد بدین منظور اطلاعات عمومی زبان آموز را به چالش می کشد  و همچنین تکنیک های مهم متن خوانی را در برمی گیرد و تمرین های Reading Comprehension  موجود در این گروه کتب , زبان آموزان را برای کسب نمره بسیار عالی در بخشReading  آزمون آیلتس آماده می کند .

 

لغات کاربردی و جدید در این متن می توانند به همراه مترادف ها و متضاد هایشان تسلط کامل و جامع را بر روی محتوای متن از لحاظ درک مطلب فراهم کند .

 

 

در کنار این مجموعه حرفه ای  , موسسه کتاب هایی را جهت آشنایی با فنون مهارت شنیداری و تقویت بیشتر این مهارت ارائه داده است .

 

یکی از مشکلاتی که اغلب زبان آموزان با آنها رو به رو هستند , مهارت شنیداری (Listening) می باشد . دوره Jumping شما را به راحتی قادر می سازد تا مکالمات روزمره را به راحتی بیان کرده و با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کنید .

زمانی که افراد به مدت طولانی به مکالمات و فایل های تخصصی انگلیسی گوش می دهند بعد از مدتی سعی می کنند تا مشابه آن افراد صحبت کنند  و باید در نظر داشت که تقویت مهارت شنیداری تاثیر مستقیم و نافذی بر مهارت مکالمه دارد .

 

سطح زبان آموزان زبان انگلیسی متقاضی دوره Jumping که می بایست درحد متوسط (Intermediate) باشد مبنای  ورود به دوره Jumping می باشد.

 

دوره بحث  آزاد شامل  پنج سطح می باشد که چهار سطح آن شامل 40 ساعت و سطح آخر 50 ساعت آموزشی می باشد . متقاضیان در مجموع 210 ساعت  در دوره Jumping آموزش می بینند و بعد از آن می توانند با توجه به کاربردی و علمی بودن محتویات آموزشی دوره به دوره Unique ورود کرده و سطح Advanced را به اتمام رسانده و گواهینامه مورد تایید وزارت علوم و گواهینامه پایان دوره را دریافت نمایند.

 

با شرکت در دوره Jumping   زبان آموزان فرصت بیشتری برای تمرین مکالمه و استفاده از مهارت گفتاری خود دارند که این عامل باعث برتری دوره بحث آزاد Jumping   نسبت به دوره های دیگر می شود.

 

از دیگر مزایای دوره Jumping , آموزش کتاب های دانشگاهی و منابع برخی از آزمون ها می باشد .

 

در این دوره مهارتListening / Speaking / Reading /  زبان آموزان از سطح Intermediate به سطح Pre Intermediate Upper ارتقا می یابد .

 

این دوره مناسب افرادی است که در مهارت های Speaking/ Reading Listening/ در آزمون های KET, PET, IELTS, FCE ضعیف بوده و نیازمند تقویت این مهارت می باشند . زبان آموزان با گذراندن این دوره حداکثر بهره وری را جهت مهارت های فوق الذکر به منظور کسب بهترین نتیجه در آزمون کسب می کنند.

 

کتب و سیلابس این دوره برپایه متد دانشگاهی بوده و سر فصل های آن در برخی دانشگاه های کشور در حال آموزش است .

 

هزینه بسیار مناسب و مدت زمان (210ساعت) این دوره در کنار سیستم آموزشی مناسب موسسه آموزش عالی گفتگو , نوید بخش استاندارد و کاربردی بودن دوره Jumping از لحاظ کیفی و کمی می باشد.

 

موضوعات متنوع کتب و متد آموزشی استاندارد این دوره , زمینه آموزش بسیار مناسبی را به زبان آموزان ارائه داده بطوریکه کلاس های بحث آزاد در تمامی موسسات با محوریت مدرس می باشد اما در دوره Jumping محوریت کلاس بر اساس محاورات فی مابین زبان آموزان می باشد.