زبان تخصصی بازرگانی

Business English Course

BUSINESS  ENGLISH COURSES


 

امروزه تسلط به زبان انگلیسی و زبان بازرگانی برای مدیران عامل شرکت ها و سازمان ها، مدیران بازاریابی و  فروش و ... ضرورتی انکار ناپذیر است ،چرا که تعامل  تجاری  و بازرگانی با سایر کشورها نیازمند دانستن زبان  انگلیسی است. در دوره های مکالمه بازرگانی ,زبان بازرگانی موسسه آموزش عالی گفتگو تمام موقعیت های ممکن در زمینه تعاملات تجاری آموزش داده می شود.

 

دوره یکساله مکالمه بازرگانی , زبان بازرگانی کسب و کار یا به عبارتی BUSINESS ENGLISH مشتمل بر 320 ساعت آموزشی میباشد که در طول دوره، 5 کتاب از سری کتابهای MARKET LEADER که منبع آزمون بین المللی کمبریج است از انتشارات LONGMAN تدریس  میشود.

 

                                                          

 

 دوره مکالمه بازرگانی (BEC)در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان   شاغل و یا جویای کار در هر حوزه ای با اصطلاحات و واژه های   کاری طراحی شده و در طول دوره فرد با مهارت های نوشتاری   شامل ایمیل نگاری، نامه نگاری، اصتلاحات بازرگانی و بازاریابی،   گزارش نویسی رسمی و غیر رسمی و مکالمات رسمی و غیر   رسمی نیز آشنا میشود.

 

  تمامی READING های کتاب نیز با همکاری روزنامه اقتصادی   فایننشال تایمز (Financial Times ) انتخاب شده بدین معنی که   زبان آموز در مهارت خواندن نیز با مطالب روز بیزنس دنیا در تماس و   ارتباط است.

 

 

 در پایان دوره مکالمه بازرگانی , زبان بازرگانی  زبان آموزان میتوانند در آزمون B.E.C  که توسط دانگاه کمبریج برگزار میشود و موسسه گفتگو سنتر برگزاری این آزمون میباشد  شرکت کنند و مدرک بین المللی BUSINESS ENGLISH  را دریافت کنند.

 

 

 

مکاتبات و مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی


در دوره BEC ما به مباحث زیر می پردازیم:

معارفه، کار، مشکلات در محل کار، مسافرتهای کاری، غذا و تفریحات، خرید و فروش، مردم، تبلیغات، شرکتها، ارتباطات، فرهنگها، مشاغل، ایده های نوین، فشار کاری، مشاغل جدید، بازاریابی، مدیریت، تنش، محصولات، برند، تغییرات، سازمانها، پول، منابع انسانی، بازراهای بین الملل، اخلاقیات، رهبری، رقابت، بازاریابی بین المللی، برقراری ارتباط، موفقیت، ریسک، کار تیمی، افزایش نقدینگی، مدیریت بحران، تاثیر گذاری بر مخاطب، آموزش، استخدام، بودجه ریزی، استراتژی، مشاوره، تجارت آنلاین و مدیریت پروژه و ...

هر یک از این مباحث از دیدگاه تجارت آموزش داده میشود.

 

 به عنوان مثال در مبحث معارفه یا Introduction بجای اینکه به دانشپذیران روشهای معارفه  اعم از نام، نام خانوادگی، شغل، محل زندگی و... را آموزش دهیم، به ایشان آموزش میدهیم که در یک جلسه بازرگانی چگونه خود را معرفی کنند، کارت ویزیت را با چه آدابی رد و بدل کنند، چه اطلاعاتی بر روی کارت ویزیت چاپ شود و در یک جلسه بازرگانی چه کسی اول خود را معرفی کند و مخاطب حاضر چه عکس العملی در هنگام این معارفه نشان دهد و...

این اصول که به ظاهر ساده مینماید در برقراری ارتباطات بازرگانی بسیار موثر است.

 

 

دوره مکالمه بازرگانی , زبان بازرگانی در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان شاغل و یا جویای کار در هر حوزه ای با اصطلاحات و واژه های کاری طراحی شده و در طول دوره فرد با مهارت های نوشتاری (Commercial Correspondence)شامل ایمیل نویسی و گزارش نویسی رسمی و غیر رسمی و مکالمات رسمی و غیر رسمی نیز آشنا میشود.

 

در دوره مکالمه بازرگانی( BEC )یا فرهنگ تجارت نیز آموزش داده می شود. به عنوان مثال: آموزشهایی از فرهنگ کشورهایی که ایران با آنها تجارت انجام می دهد.

 

درقسمت (Business Brief) و (Case Study) نکات و لغات و ساختارهای مرتبط به صورت کاربردی آموزش داده میشود. تمامی Reading های کتاب نیز با همکاری روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز انتخاب شده بدین معنی که زبان آموز در مهارت خواندن نیز با مطالب روز بیزنس دنیا در تماس و ارتباط است.

 

 

 

در پایان دوره زبان آموزان میتوانند در آزمون B.E.C که توسط دانشگاه  کمبریج برگزار میشود و موسسه گفتگو سالها مرکز برگزاری آن  است ، شرکت کنند و مدرک بین المللی Business English را دریافت  کنند، این مدرک Life Time بوده و مانند مدارک IELTS یا TOEFL  دارای 2سال  اعتبار نیست، بلکه دارای اعتبار دائمی است و در  داخل و  خارج از ایران مدرکی معتبر میباشد.

 

 

در ضمن شرکت کنندگان در دوره مکالمه بازرگانی, زبان بازرگانی   (BEC) بعد از اتمام دوره ی آموزشی خود، مدرک مورد تائید وزارت  علوم ایران را دریافت خواهند کرد که قابلیت ترجمه رسمی نیز دارد.

 

 

 

 

 

جهت ارتباط موثر مدیران و بازرگانان در عرصه تجارت و مذاکرات بین الملل، موسسه آموزش عالی گفتگو نسبت به طراحی پکیج فشرده BEC مخصوص مدیران، بازرگانان، کارشناسان فروش و مسئولان بازرگانی شرکتها اقدام نموده است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 42519-021

زمان انتشار ۱۲ آذر، ۱۳۹۶